امروز:1/04/11

آموزش ساخت فروشگاه در اینستاگرام

با توجه به افزایش حجم خرید و فروش در اینترنت؛ یکی از راههای ورود به کسب و کارهای مجازی؛ ساخت فروشگاه در اینستاگرام است. در این مقاله با آموزش ساخت فروشگاه در اینستاگرام از طریق اپلیکیشن «اینی فای» آشنا خواهیم شد.

  قدم اول آموزش ساخت فروشگاه در اینستاگرام – ساختن یک صفحه در اینستاگرام (Instagram page)

ساختن یک صفحه در اینستاگرام

 

برای ساخت فروشگاه در اینستاگرام می بایست یک صفحه را با ادرس ایمیل و یا موبایل بسازیم.پس از دریافت کد تایید می توانید یک صفحه در اینستاگرام داشته باشید. آموزش ساخت فروشگاه در اینستاگرام را در ادامه مطالعه کنید.

توجه داشته باشید که اطلاعات ثبت نام شما؛ جز اطلاعات محرمانه . محسوب می شود؛ پس آن را در اختیار هیچ فردی قرار ندهید.

“اینی فای نیز برای ساخت فروشگاه در اینستاگرام از شما اطلاعات پسوورد و یا سایر اطلاعات صفحه شما را نخواهد ساخت.”

 

  قدم دوم –ساختن یک اکانت بیزنس (Instagram business account)

آموزش ساخت فروشگاه

 

برای کسب درآمد از شبکه های اجتماعی به خصوص اینستاگرام بهتر است بتوانیم از تمامی امکانات شبکه های اجتماعی استفاده کنیم.یک اکانت بیزنس در اینستاگرام شامل اطلاعات قابل توجهی است که می توان با استفاده از آن؛ فروشگاه اینستاگرامی خود را بهتر مدیریت کنیم.

 

آموزش نحوه تبدیل یک صفحه اینستاگرامی به یک صفحه بیزنسی را در اینجا می توانید ببینید.

 

  قدم سوم- دانلود و نصب اپلیکیشن اینی فای

دانلود و نصب اپلیکیشن اینی فای

 

در ادامه آموزش ساخت فروشگاه در اینستاگرام از طریق اپلیکیشن اینی فای می بایست این اپلیکیشن را از اپ استور های معتبر مانند کافه بازار و سیب اپ و سیب اپ و … و یا از سایت inify.ir دانلود کنید.این اپلیکیشن نسخه وب نیز دارد که به راحتی می توان با استفاده از کامپیوتر و یا لپ تاپ؛ فروشگاه اینستاگرامی تان را بسازید.

 

    قدم چهارم – ثبت نام در اپلیکیشن اینی فای

ثبت نام در اپلیکیشن اینی فای

 

ساخت فروشگاه در اینستاگرام با اینی فای؛ با داشتن یک خط موبایل (به نام صاحب فروشگاه) و یک اکانت بیزنس در اینستاگرام امکان پذیر است.برای ثبت نام؛ شماره موبایل خود را وارد کرده و بعد از دریافت کد تایید وارد محیط اپلیکیشن می شوید.می بایست تنها نام کاربری خود را وارد کنید.در این مرحله یک لینک به صورت :

inify.ir/Instagram ID برای شما ساخته خواهد شد. بایستی این لینک را کپی کرده و در قسمت Bio در بخش وبسایت در صفحه اینستاگرام تان قرار دهید و مجددا به اپلیکیشن اینی فای بازگشته و بقیه مراحل ثبت نام مانند وارد نمودن مشخصات فردی و کپی کارت ملی (تصویر کارت ملی) را تکمیل کنید.در انتها برای ساخت فروشگاه در اینستاگرام با اپلیکیشن اینی فای؛ درخواست تایید فروشگاه تان را می دهید تا کارشناسان پشتیبانی اینی فای پس از بررسی فروشگاه اینستاگرامی شما؛ فروشگاه تان را تایید کنند.

 

  قدم پنجم آموزش ساخت فروشگاه در اینستاگرام– تعریف محصول و مدیریت فروشگاه در اینستاگرام

 

در صورتی که فروشگاه شما شرایط عضویت در اینی فای را داشته باشید؛ شما می بایست در آن محصولات خود را با در نظر گرفتن مواردی چون:

مشخصه : سایز (به طور مثال کوچک بزرگ و متوسط یا سایز ۱؛۲؛۳؛۴ و … یا 36؛38؛40؛42 و …) و ابعاد؛ رنگ؛

جنس: نازک؛کلفت؛ پلاستیکی؛فلزی (نوع فلز)

محل ساخت: ایرانی و غیر ایرانی

نحوه ارسال: پست (عادی – پیشتاز) ؛ پیک

هزینه ارسال: درون شهری؛ درون استانی؛ برون استانی

زمان تحویل کالا: فوری؛ یک هفته کاری و …

تعریف نمایید.بهتر است توضیحاتی که برای معرفی محصول در نظر میگیرد به صورتی باشد که کاربران اطلاعات کافی را در خصوص محصول به دست بیاورند و خرید خود را به راحتی و با سرعت بیشتر انجام دهند.
برای هر مشخصه؛ یک محصول تعریف کنید تا مشتری به راحتی محصول مورد نظر خود را مثلا بر اساس رنگ مورد نظرش و یا سایز ؛ انتخاب نموده و به سبد محصول خود اضافه کند.

  قدم آخر آموزش ساخت فروشگاه در اینستاگرام – تعریف هشتگ برای محصولات تعریف شده

مرحله انتهایی در ساخت فروشگاه در اینستاگرام با استفاده از اینی فای؛ تعریف هشتگ ها و کلمات کلیدی مناسب برای هر محصول است.برای هر محصول می بایست ترکیبی از کلمات کلیدی مرتبط با محصول و حتی کلمات کلیدی ترندهای روز؛ را انتخاب کرده و در تعریف محصول در فروشگاه اینستاگرامی خود به کار ببرید.

 

 

 

 

برای آشنایی بیشتر برای هشتگ گذاری می توانید مقاله چگونه در صفحه جستجوی اینستاگرام قرار بگیریم را مطالعه کنید.

متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *