امروز:1/03/01

چگونه در اکسپلور اینستاگرام قرار بگیریم؟

صفحه جستجوی اینستاگرام یا اکسپلور اینستاگرام صفحه ای است برای جستجوی عکس؛ فیلم؛ استوری و البته محصولات که به کاربر بر اساس صفحه هایی که دنبال می کند و یا پست هایی که می پسندد؛ نشان داده میشود.

صفحه جستجوی اینستاگرام  یا همان اکسپلور اینستاگرام یک صفحه همیشه به روز است و جستجوی در آن یک جستجوی بی پایان است چرا که مدام در حال به روز شدن است. شما همچنین می‌توانید از فروشگاه‌های عضو اینی فای خریداری کنید.

برای افرادی که قصد فروش در شبکه های اجتماعی به خصوص اینستاگرام را دارند؛ توجه به صفحه جستجوی اینستاگرام از اهمیت بیشتری برخوردار است.چرا که اگر کاربران بخواهند به دنبال محصول و یا خدمت ویژه ای باشند؛ حضور مفید و دیده شدن در صفحه ی جستجوی اینستاگرام می تواند منجر به افزایش فروش و فالوور شود.

 

  • زمانی در اینستاگرام پست بگذارید که کاربر در حال جستجو است!

چگونه در اکسپلور اینستاگرام قرار بگیریم؟

 

اگر برای قراردادن پست های محصول خود نظم داشته باشید و طبق برنامه پست های خود را قرار دهید اینستاگرام شما را در صفحه جستجوی خود نشان می دهد.

بر اساس الگوریتم اینستاگرام اگر شما در مورد موضوعی که کاربر در حال جستجوی آن است پست به روز تری داشته باشید صفحه شما سریعتر و بالاتر در صفحه جستجوی اینستاگرام نمایش داده خواهد شد.

 

  • از هشتگ؛ تگ و موقعیت مکانی استفاده کنید.

چگونه در اکسپلور اینستاگرام قرار بگیریم؟

برای اینکه کاربران فروشگاه و یا صفحه شما را در صفحه جستجوی اینستاگرام مشاهده کنند؛ می بایست از هشتگ های مناسب و موقعیت مکانی خود در پست ها و استوری ها استفاده کنید.چرا که بر اساس الگوریتم اینستاگرام؛ پست ها بر این اساس به مخاطبین در صفحه جستجوی اینستاگرام نشان داده می شوند.

نکته مهم در انتخاب هشتگ ها این است که تنها از هشتگ های مربوط به محصولات و یا خدمات خود استفاده نکنید.ترکیبی از هشتگ مربوط به موقعیت مکانی و ترند های به روز در زیر هر پست خود قرار دهید تا در صفحه جستجوی اینستاگرام به راحتی دیده شوید.

 

 

  • با مشتریان خود در ارتباط باشید.

در ارتباط بودن با مشتری

فراموش نکنیم که هدف از هر شبکه اجتماعی به خصوص اینستاگرام ایجاد یه شبکه از افراد است بتوانند با هم در تماس باشند.پس بهتر است ارتباط دو طرفه با کاربران را در اولویت فعالیتهای خود در اینستاگرام قرار دهید.بهتر است در طراحی پست های خود در صفحه فروشگاهی تان؛ با روش هایی مانند مسابقه و نظرسنجی؛ ارتباط مستمر و دو سویه ای با فالوورهای خود ایجاد نمایید تا در صفحه جستجوی اینستاگرام جز اولین پیشنهادات به کاربران باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد اصول فروش در اینستاگرام اینجا را کلیک کنید.

ارتباط با فالوورها و ایجاد یک شبکه اجتماعی در واقع هم می تواند منجر به شناخت نیاز و خصوصیت های آنها شود و هم هدف از حضور در یک شبکه اجتماعی تامین می شود.پس بهتر است برای دیده شدن بیشتر در صفحه جستجوی اینستاگرام؛ هدف اصلی این شبکه اجتماعی را دریابیم!

 

  • برای تبلیغات می توانید از اینفلوینسرها استفاده کنید.

استفاده از اینفلوینسرها برای تبلیغات

 

اینفلوینسرها در شبکه های اجتماعی از ارتباط بیشتری با کاربران برخوردارند و از سوی دیگر کاربران نیز به آنها اعتماد دارند.یک راهکار دیگر برای اینکه در صفحه اکسپلور اینستاگرام دیده شوید این است که یک تبلیغ در صفحاتی که کاربران شما در آن حضور دارند انجام دهید. بنابراین کاربران بیشتری به صفحه شما وارد شده و engagement‌ آنها با صفحه شما بیشتر شده و در نتیجه نسبت به رقبای خود در صفحه جستجوی اینستاگرام بالاتر قرار گیرید.

 

  • آنچه را که مخاطبانتان می پسندند؛تکرار کنید.

تکرار مطابت مخاطب پسند

 

یکی از بهترین راه ها برای قرار گرفتن در صفحه جستجوی اینستاگرام استفاده از بازخوردها است. اگر مشتریان شما از پستهای جایزه دار و تخفیف دار در صفحه شما استقبال بیشتری می کنند و یا از محتواهای انگیزشی؛ همان پست ها را در صفحه اینستاگرام خود تکرار کنید تا ارتباط بیشتری با مخاطبین خود برقرار بکنید. در نتیجه در صورتی که کاربر در صفحه جستجوی اینستاگرام محتوایی مرتبط با شما جستجو کرد. فروشگاه شما یا صفحه اینستاگرام شما سریعتر دیده شود.

 

 

  • محتواهای بیشتری به صورت IGTV‌ در صفحه اینستاگرام خود قرار دهید.

چگونه در اکسپلور اینستاگرام قرار بگیریم؟

 

با توجه به نتایج به دست آمده؛ کاربران محتواهای ویدیویی به خصوص محتواهای ‌به صورت IGTV‌ را بیشتر می‌بینند. حتی در صفحه جستجوی اینستاگرام محتواهای IGTV‌ را به طور اختصاصی جستجو می کنند. پس بهتر است در یک شبکه اجتماعی به علاقمندی های مربوط به کاربران آن توجه کنیم. تا آنها نیز بهتر و سریعتر به صفحه ما دسترسی پیدا کنند. شما همچنین می‌توانید محصولات پرفروش اینستاگرام را در اینجا پیدا کنید.

 

 

 

“همانطور که گفته شد می توان برای ساختن محتواهای ویدیویی از دوربین گوشی تلفن همراه خود نیز به راحتی استفاده نموده و با اپلیکیشن های رایگان آنها را ویرایش نمایید.”
اشتراک گذاری

متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *